CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W SIERADZU

Sieradz ul. Tysiąclecia 3   tel: 691 447 665facebook

przy CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W SIERADZU 

                          sekretariat@ckusieradz.pl

Strona główna > O szkole
Informacje o szkole PDF Drukuj Email

1. Zapraszamy do Liceum Ogólnokształcącego Zaocznego 4-letniego, na pierwszy semestr, absolwentów ,,starej podstawówki”, osoby po gimnazjum i absolwentów ,,nowej szkoły podstawowej”. Po ukończeniu szkoły ma się wykształcenie średnie. Można przystąpić do matury i aby ją zdać trzeba osiągnąć 30% na poziomie podstawowym z języka polskiego, języka obcego, matematyki i osiągnąć 30% z dowolnego przedmiotu na poziomie rozszerzonym.

2.. Przyjmujemy (począwszy od drugiego semestru, a kończąc na ósmym do Liceum Ogólnokształcącego Zaocznego 4-letniego. Jeśli ktoś przerwał edukację w liceum czy technikum u nas może ją dokończyć jeszcze w trybie 4-letniego liceum, kontynuując naukę na kolejnym semestrze. Po ukończeniu szkoły ma się wykształcenie średnie. Można przystąpić do matury i aby ją zdać wystarczy osiągnąć 30% na poziomie podstawowym z języka polskiego, języka obcego, matematyki i tylko przystąpić do dowolnego przedmiotu na poziomie rozszerzonym

3. Absolwenci Szkoły Branżowej I stopnia i Zasadniczej Szkoły Zawodowej mogą kontynuować naukę w Liceum Ogólnokształcącym Zaocznym zaczynając od klasy II naukę w liceum 4-letnim. Po ukończeniu szkoły ma się wykształcenie średnie. Można przystąpić do matury, aby ją zdać trzeba osiągnąć 30% na poziomie podstawowym z języka polskiego, języka obcego, matematyki i osiągnąć 30% z dowolnego przedmiotu na poziomie rozszerzonym.

4. Dla wszystkich, którzy ukończyli 18 lat, NIEZALEŻNIE OD WYKSZTAŁCENIA, proponujemy szeroki wybór Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych na poziomie zawodowym oraz technikalnym – 1 rok lub 2 lata m.in. sprzedawca, fryzjer, florysta , opiekun medyczny, elektryk, mechanik, opiekun osoby starszej, opiekun w domu pomocy społecznej, opiekunka środowiskowa, rolnik, technik administracji, archiwista, technik usług kosmetycznych, technik pojazdów samochodowych, technik informatyk, technik mechanik, technik spawalnictwa, technik budownictwa, technik handlowiec, technik rachunkowości, technik ekonomista, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik robót wykończeniowych w budownictwie, technik spedytor.

Jest to sposób na uzyskanie nowych kwalifikacji zawodowych dla osób po szkole podstawowej lub gimnazjum lub zawodowej lub średniej lub studiach. W tym systemie nie ma przedmiotów ogólnokształcących tylko realizowane są przedmioty zawodowe. Część zajęć teoretycznych jest w formie zdalnej!

 

U NAS MOŻESZ JEDNOCZEŚNIE UCZĘSZCZAĆ DO LICEUM I ZDOBYWAĆ KWALIFIKACJE DO WYKONYWANIA NOWEGO ZAWODU!

SZKOŁA JEST PLACÓWKĄ PUBLICZNĄ, BEZPŁATNĄ!

 

Zapraszamy firmy i instytucje do wynajęcia pracowni

 

 

 

 

 

 

 

WYDAJEMY ZAŚWIADCZENIA DO ZUS, KRUS, URZĘDU PRACY

Copyright © 2024 ckusieradz.pl.
Designed by ckusieradz